fbpx
Loading...
Fit Menopauza2018-11-05T14:08:08+00:00
Zapisz się

Mama w formie mini kurs - GRATIS

Jak bezpiecznie i efektywnie wrócić do formy po porodzie
Zapisz się

Jak złagodzić skutki menopauzy

Okres przekwitania może zacząć się u niektórych kobiet już po 40-tym roku życia. Wiedz, że jest to szczególny czas, w którym powinnaś poświęcić sobie więcej czasu i zadbać o dobrą kondycję.

Silny układ kostny, zdrowy układ sercowo-naczyniowy oraz prawidłowa postawa i rozciągnięte ciało, to tylko kilka z ważnych elementów zdrowia na tym etapie życia.

Badania udowadniają, że ćwiczenia wysiłkowe, a także odpowiednia dieta najlepiej zapobiegają oraz hamują rozwój i postęp osteoporozy i osteopenii, pozytywnie wpływają na układ krwionośny, nerwowy oraz kontrolę wagi.

Regularne ćwiczenia, bogata w składniki odżywcze dieta oraz zdrowy styl życia mogą również pomóc w łagodzeniu fizjologicznych objawów menopauzy.

Objawy menopauzy:

  • Nocne pocenie się
  • Uderzenia gorąca
  • Drażliwość i zmienność nastrojów
  • Przybieranie na wadze
  • Problem z nietrzymaniem moczu
  • Suchość pochwy
  • Niskie libido
W Get Fit Mama pokażemy ci w jaki sposób efektywnie ćwiczyć oraz dobrać odpowiednią dietę. Wdrożenie w życie zdrowych nawyków zaowocuje tym, że staniesz się zdrowszą i silniejszą kobietą.

Nie daj się zaskoczyć nieuchronnym efektom przekwitania i zadbaj o siebie już dziś

Treningi personalne

Treningi w małych grupach

Kursy on-line

Zajęcia z Yogi

Doradztwo w zakresie odżywiania i zdrowego stylu życia

2018-09-24T11:42:36+00:00

Jocelyne Winter, Nauczycielka j.francuskiego, Londyn

Ania dokładnie wie co robi i zwykle jest bardzo wymagająca, ale i tak każdy trening z Nią to czysta przyjemność. Zaczęłam trenować z Anną na początku marca 2007 roku. W ciągu sześciu miesięcy zeszłam z rozmiaru 20 do rozmiaru 14 i mam o wiele więcej energii i pewności siebie.

2018-09-24T11:41:34+00:00

Julie Hunnisett, Personalny Asystent BBC, Londyn

Osiągnąłem rezultaty, które dotąd wydawały mi się niemożliwe do uzyskania - moje ciało zmieniło się całkowicie, a moja siła i sprawność jest lepsza niż kiedykolwiek. Anna angażuje się w 100% w każdą sesję, utrzymuje moją motywację na wysokim poziomie i sprawia, że trening ​​jest za każdym razem inny i przyjemny.