fbpx
Loading...
Usługi2021-09-30T17:04:16+00:00

Usługi

Dostosowane do twoich potrzeb treningi personalne oraz zajęcia w małych grupach zapewnią ci bezpieczne ćwiczenia podczas ciąży, efektywny powrót do formy po porodzie oraz skuteczną kontrolę wagi i gwarancję dobrego samopoczucia w okresie menopauzy. Razem ułożymy twój plan wyrabiania nowych nawyków zdrowego stylu życia.

Dlaczego ze mną?

  1. Edukacja o twoim ciele i twoim zdrowiu – jest głównym celem mojej pracy. Dam ci wiele cennych lekcji odnośnie bycia aktywną mamą i zdrowego stylu życia, które pomogą ci osiągnąć niesamowite rezultaty.
  2. Treningi wzmacniające mięśnie miednicy, brzucha i pleców są częścią fundamentalną moich programów. Jeśli mięśnie te są słabe i nie działają prawidłowo będą wywoływać bóle oraz inne dysfunkcje (nietrzymanie moczu, opadanie narządów miednicy, rozejście kresy białej).
  3. Treningi funkcjonalne Wzorując się na pracy amerykańskich fizjoterapeutów i specjalistów w treningu funkcjonalnym nauczę cię wzorców ruchowych, dzięki którym będziesz poruszać się bardziej efektywnie i unikniesz kontuzji w codziennych czynnościach.
  4. Wsparcie Stały kontakt ze mną na prywatnej Facebook grupie oraz pomoc i motywacja innych mam, które jak ty pragną wrócić do formy, przyspieszą osiągnięcie twoich celów.
  5. Dzięki moim programom poczujesz się silną i pełną wigoru kobietą.Sprawię, że będziesz się śmiać i dobrze bawić podczas treningów, gdyż spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli nie będziesz lubiła to co robisz nie będziesz konsekwentna i szybko się poddasz.

Współpracuję z moimi klientami na 4 sposoby

1. W małych grupach

Idealne dla mam, które uwielbiają trenować w towarzystwie innych mam – bo przecież w towarzystwie zawsze raźniej! Ćwiczymy w małych grupach aby zapewnić indywidualne podejście. Zajęcia odbywają się w różnych placówkach na terenie Krakowa.

2. Treningi personalne

Idealne dla mam, które uwielbiają trenować w towarzystwie innych mam – bo przecież w towarzystwie zawsze raźniej! Ćwiczymy w małych grupach aby zapewnić indywidualne podejście. Zajęcia odbywają się w różnych placówkach na terenie Krakowa.

  • wstępna konsultacja
  • poprawność techniki wykonywanych ćwiczeń
  • odpowiednio zmodyfikowany do twoich potrzeb programy treningowe
  • satysfakcja i zadowolenie z osiągniętych rezultatów
  • wsparcie w opracowaniu twojego planu działania

3. Warsztaty i kurs

Mama w formie czyli jak bezpiecznie i efektywnie wrócić do formy po porodzie.  Teoretyczne i praktyczne wskazówki odnośnie bezpiecznego i efektywnego powrotu do lub zaczęcia aktywności fizycznej po porodzie a także w późniejszym okresie życia. Aby uniknąć problemów, powinnaś to zrobić w sposób progresywny zaczynając od ćwiczeń wzmacniających mięśnie dna miednicy, brzucha i pleców. To jest tematem moich warsztatów i kursu. Czytaj dalej

Więcej informacji o kursach

Czytaj dalej
Czytaj dalej

4. Online coaching

Idealny dla mam spoza Krakowa.
Stworzę dla ciebie program oparty na twoich indywidualnych potrzebach i preferencjach. 30-minutowe konsultacje raz w tygodniu, pozwolą mi ocenić twój postęp, zmienić program jeśli zaistnieje taka potrzeba oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Zaczynamy od godzinnej sesji treningowej, na której krok po kroku nauczę cię ćwiczeń, z których zbudowany będzie twój programie.

Moim zdaniem treningi podczas ciąży oraz w późniejszym okresie naszego życia powinny być dostosowane do naszych celów, sprawności fizycznej oraz preferencje, gdyż każda z nas jest inna i ma inne wymagania.

Biorąc te informacje pod uwagę stworzę spersonalizowany plan treningowy, który pomoże ci osiągnąć twoje cele i dopasować twój harmonogram tak aby osiągnąć trwałe i niesamowite rezultaty.

Podczas pracy ze mną  otrzymasz 100% wsparcie, wiele materiałów bonusowych w zakresie zdrowego stylu życia, które pomogą ci szybko osiągnąć zamierzone cele.

Cennik

Konsultacja – 30 min – GRATIS

Kontakt
Kontakt