fbpx
Loading...
Fit Style Życia2018-10-17T11:32:08+00:00
Zapisz się

Mama w formie mini kurs - GRATIS

Jak bezpiecznie i efektywnie wrócić do formy po porodzie
Zapisz się

Na każdym etapie Twojego życia…

Ciąża

Nie ma chyba innego okresu w życiu kobiety, w którym zdrowy tryb życia byłoby tak ważny, jak w czasie ciąży.

Odpowiednia dieta, odpoczynek, pozytywne samopoczucie są niezwykle ważne zarówno dla ciebie, jak i dziecka.

Podczas ciąży wszystkie procesy zachodzące w organizmie są wspierane przez składniki odżywcze pozyskiwane z żywności, regenerujący sen oraz pozytywne myślenie. Białko zapewnia właściwy wzrost dziecka, zdrowe tłuszcze pozwalają na prawidłowy rozwój jego mózgu a węglowodany dostarczają energii, aby ciąża przebiegała pomyślnie. Z kolei odpowiednia higiena snu oraz pozytywne myślenie może zapobiec niepożądanym komplikacją.

Macierzyństwo

Poród jest niesamowitym przeżyciem fizycznym, umysłowym i emocjonalnym dlatego twoje ciało musi się zregenerować i przygotować do nowej roli – bycia matką. Aby odzyskać pełnię sił i zdrowia musisz zadbać o siebie, znaleźć czas na odpoczynek i zdrową dietę. Aby bezpiecznie wrócić do formy po porodzie, konieczne jest przygotowanie ciała wykonując odpowiednie ćwiczeniami wzmacniające mięśnie dna miednicy, brzucha i pleców.

Menopauza

W okresie przekwitania i podczas menopauzy spożywanie posiłków bogatych w składniki odżywcze jest niemniej ważne, jak w okresie ciąży. Pomogą ci one złagodzić skutki zmian hormonalnych, kontrolować wagę, a także zrzucić dodatkowe kilogramy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Odpowiednia higiena snu i kontrola stresu jest niezbędna do osiągnięcia dobrego samopoczucia.

Nasz program Fit Styl Życia zawiera 5 kroków realizowanych w ramach coachingu, czyli grupowych lub indywidualnych spotkań:

  • Spersonalizowane treningi w celu poprawy sylwetki i samopoczucia
  • Zbilansowana dieta dostosowana do twoich wyjątkowych potrzeb

  • Praktyczne porady w zakresie radzenia sobie ze stresem
  • Budowanie sieci wsparcia społecznego

  • Czas dla siebie

Program Fit Styl Życia pomoże ci zmienić negatywne dla zdrowia nawyki co sprawi, że poczujesz się pełna energii wigoru.

Dzięki naszym pysznym przepisom zrozumiesz, że zdrowe odżywianie nie jest trudne, że relaks jest czymś, na co zasługujesz a ćwiczenia są świetną formą zabawy.

Nie ma lepszego sposobu na troskę o swoje ciało niż zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia.

Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj i zarezerwuj coaching grupowy lub coaching indywidualny. Sprawdź również nasze programy online.

Treningi personalne

Treningi w małych grupach

Kursy on-line

Zajęcia z Yogi

Doradztwo w zakresie odżywiania i zdrowego stylu życia

2018-09-24T11:46:59+00:00

Pam Kerbec, Pracownik BBC, Londyn

Jestem bardziej świadoma swojego ciała i znacznie bardziej zadowolona z tego, jak ono dzisiaj wygląda, chociaż muszę cały czas ciężko pracować, żeby utrzymać rezultaty.

2018-09-24T12:35:10+00:00

Judith Touboul, Mama dwóch chłopców, Londyn

Trenuję z Anią od roku i moje ciało zmieniło się całkowicie. Program Anny został dobrany do mojej morfologii ciała i zdziałał cuda. Naprawdę podoba mi się, że nie pozwala mi odpuszczać / się poddawać (chociaż zdarza mi się narzekać!).

2018-09-24T11:47:22+00:00

Annabel Iglehart, Menadżer Projektu, Londyn

Zacząłem trenować z Anną, gdy moje pierwsze dziecko miało 2 lata. Chciałam poprawić moją sprawność fizyczną przed kolejnym dzieckiem. Już w przeciągu 5 tygodni poczułam się jak inna osoba. Ania jest bowiem prawdziwym partnerem, który rozumie, przez co przechodzą jej klienci i wspiera ich w osiąganiu ich celów. Dziękuję Ci Aniu!

2018-09-24T11:47:55+00:00

Ligia Cannon, Projektantka Wnętrz, Londyn

Kiedy zaczęłam z nią trenować, całe moje ciało zmieniło się w ciągu kilku miesięcy. Wszystko było szczuplejsze i wreszcie mogłam cieszyć się widokiem moich mięśni.