fbpx
Ligia Cannon, Projektantka Wnętrz, Londyn2018-09-24T11:47:55+00:00

Project Description

Zawsze byłam bardzo wysportowana. Kiedyś chodziłam na siłownię co najmniej 4-5 razy w tygodniu i solidnie ćwiczyłam. Myślę jednak, że chyba nigdy nie wiedziałam tak do końca, co robię. Ciągle prosiłam o poradę różnych fitness instruktorów, ale teraz widzę, że żaden z nich nie był tak cierpliwy i zaangażowany w swoją pracę jak Anna.

Moim problemem była zawsze zbyt szczupła góra przy dość masywnych udach i pupie. Czułem się nieproporcjonalna. Najbardziej nienawidziłam moich kolan, więc nigdy nie nosiłam szortów, ani krótszych spódnic. Próbowałam już wszystkiego – biegania, siłowni, aerobiku, jogi… nic nie pomagało.

Z perpektywy czasu widzę, że po prostu nic nie było tak skuteczne jak treningi z Anną, która jest osobą niezwykle cierpliwą i zaangażowaną w swoją pracę. Widziałam ją wcześniej na siłowni. Jest osobą poważną lecz życzliwą i zawsze skupiona na pracy z klientem. Miałam poczucie, że naprawdę obchodzą ją moje rezultaty i to mnie motywowało.

Kiedy zaczęłam z nią trenować, całe moje ciało zmieniło się w ciągu kilku miesięcy. Wszystko było szczuplejsze i wreszcie mogłam cieszyć się widokiem moich mięśni.

Połączenie dynamicznych ćwiczeń na różne partie ciała zdziałało dla mnie cuda. Anna jest zawsze przygotowana do treningu i nie robi nic na chybił trafił. Wykupiłam teraz drugi pakiet treningów.

Przez te wszystkie lata zmarnowałam mnóstwo czasu, ale w końcu czuję, że treningi z Anną są dobrą inwestycją.