fbpx
Tania Aldcroft, Projekt menadżer i koordynator w Donald Insall Associates2018-09-24T11:32:53+00:00

Project Description

Zaczęłam ćwiczyć z Anią, gdy byłam w 14 tygodniu ciąży Będąc zapaloną biegaczką i częstym gościem na siłowni, chciałam zachować kondycję podczas ciąży i przygotować ciało do porodu.

Treningi Ani obejmowały pracę nad wszystkimi obszarami ciała, w tym pracę nad mięśniami miednicy tak abym mogła bezpiecznie urodzić moje dziecko.

Ćwiczenia proponowane przez Anię są przede wszystkim bardzo różnorodne a przez to ciekawe i przyjemne w wykonywaniu.

Podczas naszych sesji Ania proponowała mi odpowiednio dostosowane do moich możliwości ćwiczenia oraz uzbrajała mnie w przydatną wiedzę na temat tego, co moje ciało może doświadczyć w miarę postępowania ciąży.

W momencie kiedy Ania poszła na urlop macierzyński, kontynuowałam jej programy. W kolejnych miesiącach trwania ciąży robiłam się większa i byłam bardziej zmęczona.

Wskazówki Ani pozwoliły mi dostosować ćwiczenia do mojego samopoczucia Moje dziecko urodziło się 11 dni wcześniej, moją ostatnią sesję na siłowni odbyłam zaledwie 9 dni, zanim moje wody odeszły.

Poród jest odpowiednikiem wyczerpującego maratonu i wierzę, że program Ani dał mi do niego odpowiednie przygotowanie, którego potrzebowałam a także przyczynił się (wraz z Hypnobrandem) do prawidłowego przebiegu porodu.

Moje dziecko ma teraz 8 tygodni i planuję kontynuować ten program aby tym razem szybko wrócić do formy sprzed ciąży.