fbpx
Pam Kerbec, Pracownik BBC, Londyn2018-09-24T11:46:59+00:00

Project Description

Jestem szczęśliwa, że Anna jest moją trenerką personalną. Ćwiczę z nią od stycznia 2007 roku. Raz lub dwa razy w tygodniu robię z nią pół godzinny trening siłowy. Do tego robię na własną rękę treningi cardio – bieganie, rower, orbitrek, wioślarz. Codziennie coś innego.

Muszę przyznać, że miałam pewne wątpliwości, czy płacić za trenera, ale muszę powiedzieć, że Anna jest bardzo dobrą trenerką personalną. Zmusza mnie do bardzo ciężkiej pracy, motywuje mnie, żebym dała z siebie wszystko, ale jednocześnie dba o to, żebym nie przeholowała.

Robię różne ćwiczenia ujędrniające całe ciało – wykroki, ćwiczenia ze sztangielkami, ćwiczenia na brzuch. Najlepszym dowodem na to, że działają jest to, że moja rodzina i znajomi widzą u mnie różnicę w wyglądzie. Straciłam już ponad 6 kg i to głównie dzięki poradom Anny na temat zdrowego odżywiania – nie zrozumcie mnie źle, wciąż zdarza mi się zaszaleć z ciastem, czekoladą czy cappuccino.

Jestem bardziej świadoma swojego ciała i znacznie bardziej zadowolona z tego, jak ono dzisiaj wygląda, chociaż muszę cały czas ciężko pracować, żeby utrzymać rezultaty.

Mój brzuch jest najtrudniejszy do ujędrnienia. Pamiętam, że na początku naszych treningów Ania mówiła mi, że ujędrnienie brzucha potrwa dłużej, natomiast reszta mojego ciała będą reagować znacznie szybciej. Kiedy nogi, pupa oraz ramiona będą już na pewnym poziomie ujędrnienia, przyjdzie kolej i na brzuch… i powoli do tego dochodzimy. Pod koniec sesji Anna rozciąga całe moje ciało. Wiem, że sama nie byłabym w stanie osiągnąć tego w domu. Czuję się przez to znacznie bardziej elastyczna i rozciągnięta.

Ania jest wszechstronną trenerką, która bardzo angażuje się w pomoc klientkom oraz aby mogli osiągnąć swoje cele.

Ćwiczenia z nią to świetna zabawa, chociaż potrafi przykręcić śrubę. To jest jej sposób, żeby zobaczyć jakie są nasze możliwości. Na pewno warto było wydać pieniądze na treningi z nią, szczerze polecam ją jako osobistego trenera!