fbpx
Francesca Granato, Projektantka Stron Internetowych i Graficznych2018-09-12T15:56:59+00:00

Project Description

Zajęcia Fit Core z Anią były dostosowane specjalnie dla mam po porodzie – bylam 7 miesięcy po ciąży, kiedy robiłem jej sześciotygodniowy kurs. Ania była bardzo przychylna do tego abym mogla mieć przy sobie mojego synka podczas zajeć. Czułem, że kurs jest dobry zarówno dla mojej duszy, jak i dla ciała! Byłam zaskoczona, jak łatwo mozna robić zajęcia w małym pomieszczeniu.

Ania jest bardzo praktyczna jeśli chodzi o prowadzenie zajęć – w tym pomaganie przy dziecich i dostosowanie ćwiczen do warunków domowych.

Anna przekazała mi przydatne informacje dotyczące zdrowego odżywiania i mnóstwo wskazówek w jaki sposób dopasować ćwiczenia do gorączkowej, codziennej rutyny podczas opieki nad małymi dziećmi.

Fit Core to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale także edukacja.

Ania ma bardzo holistyczne (bez tego edukacyjne… ) podejście do fitnessu i zdrowia. Zależy jej na tym, aby jej klienci zrozumieli, co dzieje się w naszych ciele.

Anna jest również doświadczoną instruktorką jogi, więc jej zajęcia obejmują dużo łagodnego rozciągania i nie są zbyt obciążające. Jest to coś wspaniałego w sytuacji kiedy nie śpisz i twoje ciało jest obolałe od noszenia dziecka.